środa, 25 października 2017

Składany skuter Di Blasi R30


Ten maleńki i elegancki skuterek zamieszczony na zdjęciach powyżej to dzieło włoskiej firmy Di Blasi. Wygląda dość niepozornie, jednak nie dajmy się zmylić, kryje w sobie wiele zalet, które są nieosiągalne dla większości skuterów na rynku. Na początek - model określony jest jako R30, a jego główną zaletą jest możliwość złożenia. Dla kogo jest przeznaczony? Najbardziej przydatny będzie dla osób niepełnosprawnych lub starszych, które potrzebują lekkiego wsparcia podczas dłuższego spaceru, wyjścia na zakupy, itp. Skuter można złożyć do rozmiaru niewielkiej walizeczki, posiada rączkę do ciągnięcia, dzięki czemu jest niezwykle wygodny i poręczny po złożeniu, a co najważniejsze zmieści się do bagażnika samochodu. Składanie jest w pełni automatyczne, trwa kilka sekund, sterowanie odbywa się za pomocą specjalnego przycisku. Po złożeniu jego wymiary to tylko 62 x 39 x 48 cm.

Po rozłożeniu wystarczy wsiąść i jechać ;) Jego obsługa jest niezwykle prosta - pozostaje tylko włączyć przełącznik i nacisnąć dźwignię, aby regulować prędkość. Skuter można używać w wąskich przestrzeniach, ponieważ ma tylko 62 cm szerokości, dodatkowo 58 centymetrowy promień skrętu sprawia, że jest wyjątkowo zwrotny. Koła mają średnicę 31 cm, dzięki czemu poradzi sobie nie tylko na asfalcie, czy chodniku. Osiąga prędkość do 6 km, na jednym ładowaniu może pokonać do 20 km. Waga pojazdu to 25 kg, po wyjęciu baterii 22 kg - jej demontaż jest błyskawiczny. Skuter można wyposażyć w koszyk zakupowy, uchwyt na kule, podnóżek na nogi itp.

Warto dodać, że pojazd może pokonać krawężniki w wysokości do 5 cm. Maksymalna waga użytkownika nie może przekraczać 100 kg. Po bliższe szczegóły odsyłam na stronę producenta. Poniżej filmik pokazowy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz